пиломатеріали від виробника у Чернігові

благородство і краса матеріалів з дерева підкреслює хороший смак і самодостатність їх володаря

Україна, м.Чернігів, пров. 1 травня 2.

095 66 37 124

067 95 95 380

093 96 43 784

Вітаємо Вас на сайті виробника пиломатеріалів в Чернігові

Пиломатеріали від виробника в Чернігові
Одним з найбільш ходових матеріалів в будівництві є деревина. З дерева виробляється велика кількість різних пиломатеріалів, які повсюдно застосовуються в різних галузях промисловості і домашніх господарствах.
Широке застосування пиломатеріалів (матеріалів з деревини) є, звичайно ж, досить низькі ціни на цей вид матеріалів, екологічність, легкість в застосуванні.


Пиломатеріали виробляються з різних видів деревини. У нашому регіоні найпоширенішим видом деревини, з якої виробляють пиломатеріали, є хвойні породи, сосна, ялина. З листяних порід багато пиломатеріалів виробляється з вільхи, липи.
Одним з основних факторів, що впливають на якість пиломатеріалу є якість самого дерева (заготовки). Для оздоблювальних пиломатеріалів, таких як, дерев'яна вагонка, блок хаус, фальшбрус, дошка підлоги, вибираються стовбури дерев в діаметрі від 13 до 25 см., Також необхідно стежити за, так щоб дерево було рівним без механічних, грибкових та інших пошкоджень. Комльовая частина стовбура (перший відріз від кореня), в основному відкидається, оскільки структура цього відрізу не дозволяє виготовити якісні пиломатеріали.


Для підтримки якості виготовлення пиломатеріалів, часто доводиться виїжджати в ліс, на місце вирубки, для контролю і відбору тільки якісного лісу кругляка, з якого надалі будуть виготовлені хороші пиломатеріали.


Наступним етапом виготовлення пиломатеріалів буде розпилювання лісу кругляка на заготовки під пиломатеріали. Застосування якісного розпилювального обладнання і професіоналізм розпилювачів дозволяє максимально використовувати кругляк для розпилу на заготовки з найменшими відходами.


Далі заготовки під пиломатеріали проходять обов'язкову сушку в спеціальних сушильних камерах. Підбір правильного режиму сушіння в подальшому позначається на якість готових виробів, оскільки впливають на механічних характеристики деревини, не передається її обробки на верстатах, деформації при використанні.


Сухі заготовки пиломатеріалу проходять обробку на відповідних деревообробних верстатах, на виході яких ми отримуємо якісні, готові до використання пиломатеріали.